O firmie Malcon

To największa w regionie firma zajmująca się zarówno oczyszczaniem stali i konstrukcji stalowych oraz malowaniem i suszeniem powierzonych elementów.

Wybieramy tylko nowoczesne rozwiązania. Malcon bazuje na skuteczności i efektywności. Rozwijamy techniki oczyszczania tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom szeroko pojętego przemysłu. Przekonaj się, jak skuteczne są nasze metody działania i co możesz zyskać, korzystając z naszej oferty oczyszczania, metalizowania, piaskowania i malowania stali, konstrukcji stalowych oraz innych elementów.

2017 – 2018

Firma Malcon Sp. z o.o. w 2018 rozpoczęła realizację budowę nowego zakładu antykorozyjnego

Planowane projekty i pierwsze prace zostały rozpoczęte z początkiem roku. Nowa hala naszej firmy będzie wynosić ponad 4000m kwadratowych. Zastosujemy tam mechaniczną oczyszczarkę strumieniowo ścierną a zakład będzie liczył ponad 40 nowych miejsc pracy.

Na przestrzeni dwóch lat podjęliśmy współpracę z takimi firmami jak:  IMPOSTAL, STALER, METALBARK, METALCYNK.

wejście - śrutowanie czyszczenie strumieniowo ścierne
Malcon malarnia
Śrutownia - czyszczenie konstrukcji stalowych

2015 – 2016

Malcon Sp. z o.o. to firma stosunkowo młoda. Jej początek wziął się z podziału oferty, dzięki czemu Malcon skupia się jedynie na systemach antykorozyjnych przemysłu stalowego

Naszym celem było stworzenie zakładu antykorozyjnego na miarę XXI wieku. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu po udanych działaniach udało nam się zrobić pierwszą pracownie o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych.

Naszą ideą jest wykorzystywanie w systemach malarskich-antykorozyjnych najnowszych technologii. Jako jedna z niewielu firm w całej Europie zaczęliśmy oferować pełną gamę usług antykorozyjnych począwszy od oczyszczania, skończywszy na pokrywaniu przygotowanych elementów.

Dzięki zaufaniu największych kontrahentów z całej Europy podjęliśmy pracę na system 3 zmianowy, przez co nasz zakład antykorozyjny działa przez 24 godziny. W 2016 roku rozpoczęliśmy przygotowywanie gruntu pod kolejną inwestycję w postaci drugiego zakładu, aby realizować zlecenia jeszcze szybciej.

Top