Malowanie natryskowe

Malowanie konstrukcji stalowych jest jednym z podstawowych elementów antykorozji i usług firmy Malcon.

Zabezpiecza wszelkie konstrukcje tego typu, przed nieuchronnym upływem czasu i wieloma zniszczeniami, na które wpływają czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkowo, odpowiednie malowanie stali, może odmienić każdą konstrukcję, dając jej zupełnie nowy i przede wszystkim atrakcyjny wygląd. Firma Malcon specjalizuje się w usługach z zakresu malowania konstrukcji stalowych. Dokładnie i starannie malujemy za pomocą nowoczesnych technik, które gwarantują idealne pokrycie powierzchni stalowych różnego rodzaju. Naszą specjalnością jest malowanie natryskowe oraz szeroki wybór usług dodatkowych. Już dziś sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty .Przekonaj się, jak skuteczne i trwałe są metody malowania stali, które oferujemy. Poznaj wszystkie efekty naszych usług, które zapewniają trwałość i satysfakcję na długie lata.

Malowanie natryskowe konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe, z biegiem czasu niszczeją, na co wpływ ma wiele czynników środowiskowych, takich, jak chociażby wilgoć. W efekcie procesu degradacji, pojawiają się liczne zanieczyszczenia, rdza czy ubytki na powierzchni malarskiej.  W celu zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed korozją, wykorzystuje się ich malowanie. Malcon oferuje malowanie natryskowe konstrukcji stalowych. Metoda, którą pracujemy, gwarantuje przy każdym zleceniu idealne pokrycie konstrukcji powłoką malarską. Stosujemy tylko powłoki malarskie wysokiej klasy, które dobieramy indywidualnie do konstrukcji.  W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy. Zapewniamy malowanie natryskowe najwyższej jakości:

 • Malowanie wszelkich powierzchni, nawet takich, o nieregularnej formie
 • Dokładne pokrycie całej powierzchni konstrukcji stalowych
 • Dużą wydajność i niskie koszty usługi
 • Wysoką skuteczność i ochronę antykorozyjną
 • Duży wybór rodzajów farb
 • Bezpyłowość procesu malowania
 • Zgodność z obowiązującymi normami w zakresie środowiska eksploatowania konstrukcji stalowych

Dbamy o jak najlepsze wykonanie każdej zleconej nam usługi malowania konstrukcji stalowych, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań klienta. Do malowania wykorzystujemy kolor RAL, którego oznaczenia cyfrowe odpowiadają różnym barwom. Klient może więc wybrać dowolny kolor z szerokiej palety barw, przy czyn cena malowania jest zależna od wybranego koloru.

Na czym polega malowanie konstrukcji stalowych?

Malcon wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz fachową kadrę do usług z zakresu malowania konstrukcji stalowych. Malowanie natryskowe, składa się z takich etapów, jak:

 • Czyszczenie konstrukcji stalowych z oznak korozji, czyli usunięcie rdzy oraz osadu
 • Mycie powierzchni stali oraz jej odtłuszczanie
 • Malowanie elementów oczyszczonych farba podkładową
 • Właściwe malowanie natryskowe

Oferujemy malowanie pistoletem natryskowym, który szybko i sprawnie pozwala pokryć każdą powierzchnię. Zapewniamy niezwykłą dokładność, staranność oraz wydajność danej usługi. Każdy szczegół jest dla nas bardzo ważny, więc dbamy o jakość naszej pracy. Malujemy konstrukcje stalowe według obowiązującej normy PN-EN ISO 12944-2, która przedstawia kategorie korozyjności atmosfery:

 • C1 – bardzo mała korozyjność
 • C2 – mała korozyjność
 • C3 – średnia korozyjność
 • C4 – duża korozyjność
 • C5 – bardzo duża korozyjność

Jak również kategorie korozyjności wody i gruntu:

 • Im 1 – woda słodka
 • Im 2 – woda słona
 • Im 3 – grunt

Dobieramy takie system malarski, który odpowiada danej normie, co pozwala z lepszą dokładnością ustalić plan całego malowania danej konstrukcji.  Malcon stosuje pistolety najwyższej jakości, które dokładnie pokryją każdy element, nawet najbardziej wymagającej konstrukcji. Wybierając nasze usługi, klient wybiera jakość, precyzję i doświadczenie, które nas wyróżnia.

Malowanie konstrukcji stalowych cennik

Cennik usług, które oferujemy uzależniony jest od wielu czynników, takich jak wielkość konstrukcji, rodzaj prac, wybrany kolor RAL,  warunki realizacji zlecenia czy sam typ obiektu. Każde zlecenie usługi  malowania konstrukcji analizujemy indywidualnie.  Na podstawie uzyskanych informacji, przedstawiamy klientowi wycenę i ustalamy wszelkie szczegóły realizacji zadania, by sprostać największym wymaganiom. Interesuje cię nasza usługa – malowanie konstrukcji stalowych? Chcesz dowiedzieć się, jaka będzie jej cena? Skontaktuj się z nami, a dostosujemy cenę do danego zlecenia i przedstawimy ci szczegóły oferty. Zadzwoń lub napisz do nas, a przekonasz się, że oferujemy atrakcyjne ceny, gwarantujące usługi malowania konstrukcji stalowych pełne jakości, oparte na fachowych umiejętnościach naszych specjalistów.

Przeciwpożarowe konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe wymagają ochrony przed ogniem. Stal jest tworzywem niepalnym, ale pod wpływem bardzo wysokiej temperatury traci nośność. Konstrukcje stalowe są więc narażone na działanie wysokich temperatur w przypadku pożaru. W celach ochronnych wykorzystujemy zabezpieczenia ogniochronne. Dzięki nim, przeciwpożarowe (ppoż) konstrukcje stalowe zapewniają trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy takie rozwiązania, które pozwalają uzyskać wysoką klasę ognioodporności. Malcon oferuje skuteczne zabezpieczenia, które chronią przeciwpożarowe konstrukcje stalowe. Nasze ogniochronne natryski zapewniają konstrukcjom stalowym i tym samym naszym klientom:

 • Niepalność
 • Nietoksyczność
 • Ochronę przed korozją
 • Łatwość w stosowaniu

Usługi dodatkowe, które oferujemy

Firma Macon oferuje także usługi dodatkowe w zakresie konstrukcji stalowych. Malowanie konstrukcji stalowych obejmuje nie tylko wielkogabarytowe obiekty, ale także rurociągi czy słupy. W swojej ofercie zapewniamy atrakcyjne ceny malowania konstrukcji stalowych różnego typu. Mamy do zaoferowania malowanie słupów, czy malowanie rur stalowych. Jesteśmy otwarci  na wszelkie wyzwania. Malowanie stali, nawet takiej o nietypowej formie,  nie stanowi dla nas żadnego problemu. Podchodzimy w pełni profesjonalnie do każdego zlecenia, zapewniając także usługi dodatkowe w zakresie konstrukcji stalowych.

Oferujemy malowanie słupów wysokiego napięcia, wież stalowych, masztów czy innych konstrukcji, składających się z elementów stalowych. Zachęcamy do kontaktu z nami, by poznać  wszelkie informacje, dotyczące cen za nasze usługi z zakresu malowania konstrukcji stalowych.

Malcon oferuje bogaty zakres usług w kontekście malowania konstrukcji stalowych.  Nasze ceny są w pełni adekwatne do jakości usług, które reprezentują wysoki poziom, precyzję, estetykę oraz gwarancję ochrony przed korozją czy ogniem. Nasze usługi dodatkowe, pozwalają na skorzystanie z pełni możliwości, jakie daje malowanie natryskowe za pomocą pistoletu. Sprawdź nasz cennik – malowanie konstrukcji stalowych i przekonaj się, o rzetelnym wykonywaniu usług, z których na pewno będziesz zadowolony. Nie zwlekaj – skontaktuj się z Malcon i zaufaj tym, którzy doskonale znają się na malowaniu wymagających obiektów i innych elementów ze stali. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Top